Versió per a imprimir

Les aspiracions al títol passen per Valladolid

  • Segona jornada de lliga per al C.A. València Terra i Mar front al Club Nerja d’Atletisme, Club Atletismo Piélagos i Club Atletismo Valladolid
Relleu 4x4
17/05/2013

 

Les instal·lacions esportives de Río Esgueva a Valladolid acolliran el pròxim dissabte 18 de maig la segona jornada del Campionat d’Espanya de Clubs de Divisió d’Honor femení.

 

Fins a les piestes pucelanes del centre de perfeccionament tècnic esportiu Río Esgueva es desplaçaran les atletes del Club d’Atletisme València Terra i Mar per a enfrontar-se a les atletes del Club Nerja de Atletismo, Club Atletismo Piélagos i Club Atletismo Valladolid.

 

Un nou quadrangular necessari per a assolir una posició en la tercera i última jornada on es dilucidarà el centre lliguer de la temporada present.

Igualment, l’enfrontament pucelà comporta ultimar la posada a punt de cara a una de les grans cites de la temporada per al club valencià, la Copa d’Europa de Clubs, que es disputarà els pròxims 25 i 26 de maig en les pistes portugueses de Vila Real de Santo Antonio.

 

 

Equip disposat per a la segona jornada

 

100 m.l.

Estela García Villalta

 

Perxa

Anna Pinero Ortiz

100 m.l.

Belén Recio Cuevas

 

Perxa

Inés Machín Arregui

200 m.l.

Indira Terrero Letuce

 

Altura

Raquel Álvarez Polo

200 m.l.

Cristina Castellar

 

Altura

Belén Simarro Pascual

400 m.l.

Caridad Hernández Guardiola

 

Pes

Úrsula Ruiz Pérez

400 m.l.

Aauri Bokesa Abia

 

Pes

Irache Quintanal Franco

800 m.l.

Elián Périz Toyas

 

Disc

Irache Quintanal Franco

800 m.l.

Emma Pérez Swaine

 

Disc

Elena López Carcela

1.500 m.l.

Andera Salvador Pascual

 

Javelina

Nora Aida Bicet Juan

1.500 m.l.

Elena García Grimau

 

Javelina

Mercedes Chilla López

3.000 m.l

Ana March Cervera

 

Martillo

Erika Soriano de Rojas

3.000 m.l.

Dolores Checa Porcel

 

Martell

Berta Castells Franco

3.000 m.obs.

Eva Arias Aira

 

5km. M.

M. Ángeles Casterá Brugada

3.000 m.obs.

Diana Martín Giménez

 

4x100

M. del Mar Jover Pérez

Belén Recio

Estela García

Fátima Diame

100 m.v.

Caridad Hernández Guardiola

 

100 m.v.

Laura Natalí Sotomayor Martínez

 

400 m.v.

Olga Ortega Almagro

 

400 m.v.

Laura Natalí Sotomayor Martínez

 

4x400

Olga Ortega

Elián Périz

Indira Terrero

Aauri Bokesa

Longitud

M. del Mar Jover Pérez

 

Longitud

Fátima Diame

 

Triple

Ruth Ndoumbe Nvumba

 

Triple

Belén Simarro Pascual

 

 

 

 
Imatge tornar enrere

Subscipción al boletín de Noticias

Para darse de alta en el boletín de Noticias de la Diputación de Valencia introduzca aqui su correo electrónico:

Intranet